slide

ФОКУС НА ДОВГОСТРОКОВОМУ СПІВРОБІТНИЦТВІ

«Наша мета – це партнерство з Клієнтом. Я й моя команда прагнемо бути більш, ніж просто агентством, прагнемо бути довгостроковим маркетинговим партнером. Ми будуємо співробітництво з Клієнтом на принципах чесності, відповідальності та професіоналізму і не шукаємо легких шляхів задля негайного прибутку. Довгострокове співробітництво дозволяє нам розуміти одне одного з півслова, заощаджуючи час і отримуючи більш значущі результати».

Алена Білявська, засновник

slide

МИ ВАС КРАЩЕ РОЗУМІЄМО

«Коли ми створювали агентство й формували команду, особливу увагу звертали на те, щоб у структурі компанії працювали професіонали як з боку рекламних агентств, так і з боку Клієнтів. Саме тому ми добре розуміємо те, чим щодня займається наш Клієнт, ми розуміємо, чого від нього очікує його керівництво, чого Клієнт очікує від агентства. Ми спілкуємося з Клієнтом однією мовою».

Сергій Білявський, засновник

slide

МИ ДИВИМОСЯ НА БІЗНЕС КЛІЄНТА З УСІХ БОКІВ

«Ми прагнемо бути в курсі бізнесу наших Клієнтів на всіх рівнях маркетингу й продажів: стратегії, просування бренда, його дистрибуції. Особисто я до моменту створення агентства протягом усієї своєї професійної кар'єри керував маркетингом на боці Клієнта, і вірю, що лише тісна взаємодія й розуміння агентством Клієнта дозволять демонструвати визначні результати».

Сергій Білявський, засновник

slide

УВАЖНЕ СТАВЛЕННЯ ДО КОЖНОГО ЗАВДАННЯ

«Ми дуже серйозно ставимося до забезпе-
чення цілісності стратегії, дотримання бренд-
буку. Я вважаю, що це просто необхідно, щоб бути маркетинговим партнером. Ми прагнемо зробити так, щоб нас не сприймали просто як «руки», адже ми можемо оптимі-
зувати процес. Коли ми отримуємо зав-
дання, то завжди цікавимося метою активності. Іноді обстоюємо свою думку – і це те, що цінують наші Клієнти, адже обпертися можна лише на того, хто пручається».

Олена Білявська, засновник