dell dell

Dell EMC – американська корпорація, одна з найбільших компаній в галузі інформаційних технологій і виробництва комп'ютерної техніки.

dell dell

AMD - один з найбільших виробників центральних і графічних процесорів і чіпсетів для материнських плат.

dell dell

Kingston – найбільша міжнародна корпорація в галузі виробництва оперативної пам'яті, флеш-пам'яті, карт пам'яті, SSD-дисків та інших комп'ютерних комплектуючих, пов'язаних з пам'яттю.

dell dell

Компанія Nuseed розробляє високопродуктивне гібридне насіння соняшнику, сорго та ріпаку.

dell dell

HyperX – бренд американської компанії Kingston Technology, виробник твердотільних накопичувачів, пам'яті DDR4 і DDR3, USB-флеш-накопичувачів, а також геймерських гарнітур і ігрових аксесуарів.

dell dell

Geberit – швейцарська компанія, що спеціалізується на виробництві та постачанні сантехнічних виробів. Лідер на європейському ринку в своїй галузі.

dell dell

ASRock – тайванська компанія, один з провідних світових виробників материнських плат. Створена в якості дочірньої компанії ASUS в 2002 році.

dell dell

Henkel Bautechnik – виробник будівельних сумішей, шпалерних клеїв, імпортер і продавець побутових клеїв, професійних матеріалів для гідроізоляції.

dell dell

CROP Solutions Lab – це команда досвідчених спеціалістів із реклами та маркетингу, розробки програмного забезпечення, штучного інтелекту та машинного навчання, а також блокчейна.

dell dell

BASF – провідна хімічна компанія у світі. Діапазон її продуктів – від хімікатів, пластиків і продуктів тонкого органічного синтезу до нафти й газу.

dell dell

My Business Consulting DMCC – це корпоративний постачальник послуг у Дубаї, що спеціалізується на розробці замовлених рішень для налаштування бізнесу, адміністрування, корпоративних фінансів та дотримання податкових вимог для іноземних та місцевих інвесто

dell dell

ADAMA Agricultural Solutions – один із світових лідерів з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості.